Banesë 105.30m² për SHITJE në Lagjen e Spitalit

Me marrëveshje
Publikuar: 21/07/2023
Modifikuar: 21/07/2023
  • Adresa: 10000, Prishtinë, Prishtinë, Republika e Kosovës
Lloji: Shitet
Nr. dhomave: 4
Nr. banjove: 2
Nr. garazhave: 0
Sipërfaqe m²: 105.30

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 105.30m², e cila ndodhet në Lagjen e Spitalit, ndërtim i Cima Construction, me orientim nga juglindja.
Karakterizohet nga një pamje tejet moderne, e cila përfshin: qëndrimin ditor, kuzhinën, tri dhoma të gjumit, një banjo, një tualet, një depo dhe dy ballkone.
Sistemin e ngrohjes e ka me termokos.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë dhe dy ashensorë.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

QR CODE